محصولات ویدئوتک | Videotec

کاورهای ضد انفجار و ضد زنگ ویدئوتک

محصولات ویدئوتک

دوربین مداربسته ضد انفجار ویدئوتک

Videotec: Video Security Products

Videotec از سال 1986 یک بازیگر در بازار نظارت تصویری حرفه ای است و دوربین ها و لوازم جانبی را برای نظارت بر محیط های خارجی غیرنظامی و صنعتی طراحی و ساخته است. Videotec در پنج قاره فعال است و از طریق شبکه ای متشکل از سه شعبه، دو دفتر خارج از کشور و چندین شرکای منتخب در بیش از 100 کشور از سایت تولید در ایتالیا توزیع می کند.

دوربین های PTZ و ثابت ویدئوتک عملکرد بالایی دارند و با بهترین کیفیت و مقاوم ترین مواد ساخته شده اند. آنها برای مقاومت در برابر استفاده مداوم در شدیدترین شرایط، بدون نیاز به نگهداری آزمایش شده اند. کیفیت تایید شده محصولات Videotec سخت ترین خواسته ها را در هنگام نظارت در محیط های پیچیده، مانند صنایع نفت و فراساحل، صنایع دریایی و بندری، بخش حمل و نقل - راه آهن و فرودگاه - و در همه انواع زیرساخت های حیاتی و صنعتی برآورده می کند.

Videotec دارای 19 حق ثبت اختراع بین المللی است و آنها مزایای بزرگی را برای دنیای امنیت ویدیو به ارمغان آورده اند. هدف Videotec ادامه رهبری بازار، پیش بینی تقاضاهای آن، پیش بینی آینده فناوری های جدید از طریق تلاش قابل توجهی برای تحقیق و توسعه است. به لطف همکاری نزدیک با دانشگاه های مختلف، ویدئوتک همیشه در مورد فناوری های آینده و تکنیک ها و مواد مهندسی پیشرفته به روز هست. همه اینها برای محصولات ویدئوتک با هدف ابداع راه حل هایی برای بازاری به طور مداوم و سریع در حال تحول مانند بازار ما اعمال می شود.

کاور دوربین مداربسته ضد انفجار ویدئوتک

Videotec در چندین بازار عمودی با مراجع معتبر مانند حمل و نقل و ترافیک، دریانوردی، فراساحلی و خشکی نفت و گاز و صنعت انرژی حضور دارد.
زمینه استفاده از طیف گسترده محصولات Videotec بسیار گسترده است: کنترل ترافیک، نظارت شهری، برنامه های کاربردی دولتی، امکانات عمومی و خصوصی، مشاغل تجاری، زندان ها، استادیوم ها و کنترل مرز.
Videotec در صنایع خاصی مانند صنایع نفت و گاز دریایی/خشکی، کاربردهای دریایی و بندری، محیط‌هایی با دمای بالا یا شرایط آب و هوایی شدید حضور قوی دارد.

دوربین مداربسته ویدئوتک

محصولات نظارتی ویدئوتک | VIDEOTEC​

شرکت فرااتصال آمادگی دارد محصولات شرکت ویدیوتک را در سریعترین زمان ممکن و با گارانتی طبق شرایط شرکت تولیدکننده تامین نماید.

با توجه به تنوع و کاربری بسیار بالای محصولات این شرکت، کارشناسان شرکت فرااتصال آمادگی دارند تا در زمینه انتخاب محصول مناسب برای پروژه های گوناگون در کنار شما باشند.