خدمات پشتیبانی، نگهداری و سرویس های دوره ای

با توسعه ی مراکز داده و بهره‌برداری از آن ها، نیاز به خدمات پشتیبانی و نگهداری نیز ایجاد خواهد شد. خدمات نگهداری و پشتیبانی مراکز داده کم اهمیت تر از بخش طراحی و ساخت نخواهند بود چرا که مدیریت  دسترس پذیری و کارایی مرکز داده در این بخش قابل حصول می باشد. شرکت فرااتصال رایان عصر، با تکیه بر توان فنی و اجرایی خود و ترتیت نیروهای مجرب و کارآزموده و از طرف دیگر دسترسی و ارتباط مؤثر با منابع تامین معتبر در پروژه های خود، پتانسیل خدمات پشتیبانی و نگهداری از مراکز داده را نیز در خود ایجاد نموده است. خدمات ارزیابی سطح کیفی ، تست و بازرسی های دوره ای، طرح های بهینه‌سازی و ارتقای سطح کیفی و توان عملیاتی مراکز داده در این بخش از خدمات شرکت فرا اتصال رایان عصرتعبیه شده است.


همچنین این شرکت در تعامل با سایر شرکت های معتبر و همکار،  اقدام به تولید و  توسعه نرم‌افزار های زیر در حوره ی پشتیبانی و نگهداری نموده است.

 • سیستم‌ مدیریت نگهداری مکانیزه پارسیان نت    (COMPUTERISED MAINTENANCE MANAGEMENT SYSTEMS)
 • سیستم  مدیریت زیرساخت مرکز داده سیمرغ      (DCIM)

سیستم مکانیزه پارسیان نت در مدیریت کنترل و نگهداری تجهیزات و شبکه  در صنایع تولیدی و خدماتی پیشرفته مورد استفاده قرار می ‌گیرند. اصول CMMS  اولین بار در سیستم نگهداری تجهیزات بیمارستانی بکار گرفته شد و علت آن اهمیت سلامت دستگاه ها و تجهیزات پزشکی بود چرا که وقوع نتایج بد می ‌توانست زندگی بسیاری را با خطر مرگ مواجه نماید.
شرکت ‌های خصوصی ، صنایع بزرگ، بانکها، کارگاههای تولیدی، صنایع پالایشگاهی و پتروشیمی، بیمارستانها و هر صنعتی که تجمع و تنوع ابزار و سرویس های متنوع در کار آنها وجود دارد به ارزش این سیستم ‌ها به عنوان یک ابزار ارتقاء عملکرد نگهداری و تعمیرات کاملاً واقف هستند. هر چه مهارت دانش کامپیوتری مدیران سطح بالا و پرسنل نگهداری و تجهیزات بیشتر و بیشتر می شود، احترام به این سیستم ها به عنوان یک گزینه جالب توجه بیشتر می شود. از اینرو، سرمایه گذاری سازمانها بر روی CMMS روز بروز بیشتر می شود.
سیستم مدیریت زیرساخت  سیمرغ بر اساس الگوهای جهانی  و با بهره‌گیری از مهندسان ایرانی، نرم‌افزار بومی و ایرانی در پایش و مدیریت زیرساخت مراکز داده می باشد. این نرم‌افزار با قابلیت اعمال تغییرات اختصاصی بر اساس نیاز کارفرما بوده و  ماژول های استاندارد این سیستم را مطابق با نمونه های مطرح جهانی ارائه می نماید.

 • 2D/3D  
 • MODELING
 • ENEGRY MONITORING
 • REAL-TIME DASHBOARD INFO / ALARMING
 • NETWORK MANAGEMENT SYSTEM
 • PERFORMANCE MANAGEMENT
 • CAPACITY MANAGEMENT
 • CHANGE MANAGMENT
 • ASSET MANAGEMENT
 • WORKFLOW MANAGMEN

توجه مدیران ارشد مجموعه ها به این ابزار مفید و پشتیبانی و حمایت از مجریان و متولیان اجرایی آن ، بعد از طی مراحل پیاده‌سازی و با گذشت دوره زمانی کوتاهی می تواند باعث ارائه گزارش های بسیار مفیدی در زمینه های گوناگون و با دیدگاه های متفاوت شود که در تصمیم گیری های کلان در آینده کاری سازمان بسیار تاثیر گذار می باشد.

امید است با ارائه راه کار مناسب و فرهنگ سازی مکانیزه در تعمیرات و نگهداری بتوانیم گامی مؤثر در حفظ و استفاده بهتر از زمان و تجهیزات برداریم.

مزایا و برتری هایی که رمز اعتماد مشتریان به فرااتصال می باشد:

 1. برخورداری از کارشناسان باتجربه و آموزش دیده در حوزه IT
 2.  پشتیبانی و نگهداری زیرساخت های مشتریان به صورت 7*24
 3. برخورداری از مدیران پروژه زبده جهت پیگیری جهت پیگیری و رفع مشکلات
 4. تامین تجهیزات با کیفیت بالا و تایید شده به همراه مشاوره های فنی تخصصی
 5.  تنوع برندهای کاری و پاسخگویی به سلایق و نظرات مشتریان
 6.  همگامی با تکنولوژی روز و درک فرآیندهای نو و تغییرات بازار
 7.  حضور در نمایشگاه های خارجی به دعوت شرکت فرااتصال رایان عصر