مشاوره، طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری

با توجه به اهمیت زیرساخت شبکه های کامپیوتری و همچنین تجهیزات بکار گرفته شده  این شرکت با سابقه طولانی در راه‌اندازی شبکه های پسیو ادارات و بانک ها و آشنایی با انواع برندهای پسیو در ایجاد بستر مناسب و استاندارد با به‌کارگیری از متخصصین خود در زمینه های مشاوره، طراحی، بررسی و شناخت نیازهای سازمان و  انتخاب تجهیزات و تهیه اسناد مناقصه و پیاده‌سازی شبکه های کامیوتری فعالیت می نماید.


1.  بررسی و شناخت و نیاز سنجی

  • بررسی و شناخت ، نیاز سازمان
  • بررسی نوع بستر شبکه با توجه به شرایط امکانات و فضاهای موجود
  • بررسی نوع ساختار شبکه و تامین پهنای باند مورد نیاز برای کارفرما
  • انتخاب تجهیزات مطابق با طراحی و نیاز کارفرما

2.  طراحی و تهیه اسناد مناقصه و انتخاب تجهیزات

برای طراحی یک شبکه پسیو استاندارد  برای یک مجموعه بایستی به یکسری از پارامترهای مهم از قبیل توسعه پذیری، امنیت فیزیکی، مدیریت و دسترسی آسان  توجه داشت که  این شرکت با توجه به بکار گیری از نیروهای متخصص و سابقه اجرایی طولانی در این زمینه موفق به ارائه خدمات به مشتریان خود در این زمینه گردیده و هم اکنون نیز آماده خود را جهت ارائه این سرویس اعلام می نماید.


3. پیاده‌سازی شبکه های کامپیوتری

برای نصب و راه‌اندازی یک شبکه استاندارد و مطمئن بعد از مراحل طراحی و انتخاب تجهیزات نیاز به ابزار استاندارد و کامل و تیم متخصص و فنی می باشد. شرکت فرا اتصال رایان عصر با سابقه طولانی در این زمینه موفق به تکمیل تجهیزات وابزار آلات مورد نیاز به نسبت هر نوع پروژه گردیده است. این شرکت با در اختیار داشتن نیرو های کارآمد و دوره دیده در راستای کابل کشی ساخت یافته و رعایت استاندارد های اجرایی شبکه از قبیل TIA 568 A, B   و  BICSI  موفق به اجرا و تحویل پروژه های متعددی گردیده که در بخش های بعدی  به صورت مختصر معرفی می گردند.