نمایشگاه CONNECTING SOLAR BUSINESS

inter solar 2024 Connecting Solar Business

نمایشگاه Connecting Solar Business در مونیخ

راه‌حل‌های اتصال برای فتوولتائیک

بزرگترین نمایشگاه تجاری جهان "Connecting Solar Business" از 19 تا 21 ژوئن در مونیخ برگزار می‌شود. HELUKABEL به عنوان غرفه‌دار حاضر در این رویداد، تعدادی راه‌حل برای فناوری اتصال الکتریکی ارائه می‌دهد که نصاب‌ها و اپراتورها می‌توانند برای انتقال اقتصادی انرژی از خورشید و سایر منابع تجدیدپذیر به مقصد خود به آن تکیه کنند.

سری HELUPOWER SOLARFLEX شامل چندین کابل است که برای اتصال ماژول‌های خورشیدی به یکدیگر و همچنین با اینورترهای برق طراحی شده‌اند. کابل HELUPOWER SOLARFLEX-X H1Z2Z2-K UL جدید، به عنوان اولین کابل خورشیدی ساخته شده بر اساس استاندارد UL 4703 توسط HELUKABEL ارائه می‌شود که یک استاندارد مهم برای بازارهایی مانند ایالات متحده است. این کابل همچنین دارای تاییدیه‌های DIN EN 50618 و IEC 62930 برای صادرات جهانی می‌باشد.

نوآوری دیگر HELUPOWER SOLARFLEX-X PREMIUM، با تایید TÜV 2 PfG 2750، مناسب برای استفاده در سیستم‌های فتوولتائیک شناور یا مزارع شناور است. این کابل با طول عمر بالا و تاییدیه‌های DIN EN 50618 و IEC 62930، انتخابی ایده‌آل برای استفاده بین‌المللی است.

مجموعه کابل‌های فتوولتائیک HELUKABEL شامل کابل‌های ارتینگ و ولتاژ متوسط برای اتصال و تغذیه شبکه، و همچنین کابل‌های فایبرگلاس و داده برای شبکه‌ها و ارتباطات می‌باشد. علاوه بر این، اپراتورها می‌توانند به سیستم‌های مدیریت کابل یکپارچه، شامل کانکتورها، دوشاخه‌ها، گلندها، محفظه‌ها و ابزارها، و همچنین سیستم‌های کابلی کامل و از پیش مونتاژ شده دست پیدا کنند. HELUKABEL با تولیدکنندگان، نصب‌کنندگان و اپراتورهای سیستم‌های فتوولتائیک در تولید انرژی پاک، پایدار و تجدیدپذیر همراه است.